Virtualūs turai. Kaip tai veikia?

Virtualiam turui naudojame labai didelės raiškos panoramines nuotraukas. Gali būti fotografuojamos visos Jūsų pastato erdvės arba tik pačios svarbiausios, vertos reprezentavimo. Lankytojas neišeidamas iš namų gali nuodugniai apžiūrėti tai, ką Jūs norite jam pademonstruoti: konkrečioje erdvėje jis gali virtualiai apsisukti 360 laipsnių ir apžiūrėti visas patalpos puses, grindis ir lubas.

Tokiu pačiu principu yra kuriami virtualūs gatvių žemėlapiai, kuriais naudodamiesi galite pasivaikščioti po užsienio šalių miestus ir kaimelius.

Mūsų kuriami virtualūs turai yra kur kas daugiau nei panoraminės nuotraukos!

Sėkmingai įgyvendintuose projektuose galite pamatyti, kad į turus esame integravę filmuotus drono vaizdus, kiekvieną patalpą pristatančio gido vaizdo įrašus, virtualūs turai yra papildyti interaktyviomis nuorodomis, kurios žymi užsakovui svarbius objektus.

Paspaudus tokią nuorodą galima gauti papildomą informaciją apie objektą, daugiau jo nuotraukų. Dažnai mūsų paslaugas užsakantiems muziejams tai itin aktualu norint kuo išsamiau ir patraukliau pristatyti muziejuje esančius eksponatus.

Virtualių turų pavyzdžiai

Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato virtualus turas

Kauno rajono muziejaus virtualus turas

Palangos gintaro muziejaus virtualus turas

Gyvename vaizdų pasaulyje, visa informacija pirmiausiai suvokiama per nuotraukas, vaizdus, tad virtualus turas pridėtinę vertę sukuria net keliais aspektais.

Tai įsimintina nemokama pažintis su Jūsų organizacija, leidžianti patraukliai pristatyti Jūsų paslaugas ir produktus bei prisidedanti prie organizacijos modernaus įvaizdžio kūrimo, reputacijos puoselėjimo.

Šią paslaugą savo interneto svetainėse integruoja vis daugiau sėkmingų kultūros sektoriaus, viešųjų paslaugų ir verslo kompanijų.

GALERIJA

Kam verta užsisakyti virtualų turą?

  • Turite verslo padalinių, filialų užsienyje, kuriuos norėtumėte be vargo parodyti užsakovams, būsimiems partneriams, bet neturite galimybių kiekvieną susidomėjusį atsivežti į svečią šalį?

  • Teikiate viešąsias paslaugas, siekiate didinti jų prieinamumą įvairioms visuomenės grupėms?

  • Jūsų verslas vertas atskiro pasakojimo? Sudėkite istoriją į virtualaus gido lūpas (juo gali būti ir įmonės vadovas, ir atrinktas profesionalus aktorius) ir šis papasakos viską virtualiai vedžiodamas lankytojus po atrinktas patalpas.

  • Teikiate patalpų nuomos renginiams, koncertams paslaugas ir norite kuo tiksliau bei greičiau pristatyti erdves potencialiems užsakovams?

  • Esate stambi įmonė, siekianti palengvinti naujų darbuotojų ir praktikantų įsiliejimą į darbą? Supažindinkite juos su savo kompanija virtualiai!

  • Ruošiatės rekonstrukcijai, dideliems pasikeitimams, bet norėtumėte išsaugoti pirmųjų patalpų prisiminimus? Virtualiame ture lankytojas galės vaikščioti po patalpas iki pakeitimų, tai puiki proga suarchyvuoti vaizdus.

  • Didžiuojatės savo salono, parduotuvės interjeru? Neslėpkite jo, parodykite savo klientams!

  • Virtualus turas suteikia galimybę parodyti ne atskiras prekes kaip elektroninėje parduotuvėje, bet jų išdėstymą erdvėje, derinius. Tai labai aktualu baldų, interjero salonams siekiant suteikti lankytojui bendrą vaizdą, o ne vienos prekės nuotrauką.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this